beta

To dzięki Wam Dom Hybrydowy został już wielokrotnie nagrodzony!

Dom Hybrydowy zdobył różnorodne nagrody oraz wyróżnienia branżowe. Nasze zaawansowane technologicznie inwestycje znajdują uznanie nie tylko Klientów, ale również autorytetów branży budowlanej. Dziękujemy!

Poznaj listę naszych nagród i wyróżnień:

WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców

WIKTORIA jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej, upowszechnia zasady etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej.

LIDER Polskiej Gospodarki 2016

Dyplom i statuetka Lider Polskiej Gospodarki przyznawane przez Zarząd MZHPiU podmiotom i osobom, których aktywność i osiągnięcia przyczyniły się do rozwoju polskiej gospodarki.

ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI 2016

Program pod patronatem Krajowego Rejestru Długów BIG SA. Certyfikat przyznawany jest za etyczne prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności.

TOP PRODUKT POMORSKIE! Nagroda publiczności.

Celem plebiscytu jest promocja produktów i usług, które powstały na Pomorzu, promocja samych firm i potencjału gospodarczego regionu. Dom Hybrydowy zdobył 23 742 głosów!

ORZEŁ Polskiego Budownictwa 2015

Pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa II Nagroda w Kategorii Innowacyjność i Nowe Technologie w Budownictwie.

I Nagroda w plebiscycie „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”

W kategorii: Usługi Deweloperskie Debiut Roku. Plebiscyt realizowany w ramach narodowego programu promocji "Polska Przedsiębiorczość".

Narodowy program Promocji Polska Przedsiębiorczość

Uczestnik Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość.

ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI 2015

Potwierdzony przez Krajowy Rejestr Długów BIG SA, przyznawany za szerzenie etycznych zasad w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobycie niepodważalnej oceny wiarygodności.

WYRÓŻNIENIE Top Produkt z Pomorza

Otrzymane w ramach plebiscytu Dziennika Bałtyckiego, dzięki postępowi technologicznemu jaki marka wprowadza na rynek deweloperski.

LIDER Polskiego Budownictwa Innowacyjnego 2015

Nagroda Specjalna przyznawana z decyzji Rady Programowej Ogólopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności SYLWETKI I MARKI POLSKIEJ GOSPODARKI.

OGÓLNOPOLSKI CERTYFIKAT Rzetelny Deweloper 2015

Otrzymany decyzją Rady programowej, Patronów oraz organizatorów.

ORZEŁ Polskiego Budownictwa 2014

Pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość w kategorii PROJEKT.

EKOSYMBOL 2016

NOMINACJA Kategoria, w której nagradzane są podmioty prowadzące działania proekologiczne, dla których poza zagadnieniami stricte ekonomicznymi ważne są także ekologiczna odpowiedzialność biznesu i zrównoważony rozwój.

OFERTA DOMÓW

dopasowana do Twojego stylu życia...

Typ Light

Cena: 449 000 PLN

Typ I AB z antresolą

Cena: 569 000 PLN

Typ II AB

Cena: 699 000 PLN

Typ II Avangarde

Cena: 799 000 PLN

Typ III AB

Cena: 779 000 PLN

Typ III Avangarde

Cena: 899 000 PLN

Typ IV B

Cena: 829 000 PLN

Typ V B

Cena: 989 000 PLN

Business Line

Cena: 839 000 PLN

Grande Family

Cena: 849 000 PLN

Typ DUO

Cena: 459 000 PLN

SPORT LINE

Cena: 339 000 PLN